Innen contributie 2019

Aankomende week wordt de contributie voor 2019 geïnd. Voor leden die een machtiging afgegeven hebben wordt de contributie maandag 9 september 2019 geïnd. De factuur wordt een dag eerder verzonden, namelijk op zondag 8 september. Als je geen mail met de factuur ontvangt, maar de contributie wel wordt afgeschreven, check dan of je e-mailadres correct geregistreerd staat in MijnKNHS. Geef daarnaast de wijziging door aan penningmeester@endurancevereniging.nl

Leden die géén machtiging hebben afgegeven, ontvangen de factuur per mail op maandag 9 september 2019. Ook hier geldt: heb je geen factuur ontvangen, controleer dan je mailadres in MijnKNHS en geef je wijziging ook door aan penningmeester@endurancevereniging.nl.

Een machtiging afgeven voor het innen van de contributie vanaf 2020 doe je door het SEPA formulier in te vullen en te mailen naar penningmeester@endurancevereniging.nl.

Download hier het SEPA-formulier

Scroll to Top