Wedstrijdkalender 2019

Als er meer details bekend zijn van de wedstrijdorganisatoren publiceren we die op onze website.
Controleer zelf altijd alle gegevens op de website of in het vraagprogramma van de wedstrijdorganisatie.

Wedstrijdreglementen
Wedstrijden van de KNHS Endurancevereniging, ook de Impuls/kennismakingsklasse, worden altijd verreden onder het Disciplinereglement Endurance, ingangsdatum 1 maart 2018.
Wanneer de reglementaire bepalingen geen uitkomst bieden, wordt gehandeld in de geest van de sport, waarbij fairplay en het welzijn van mens en dier altijd voorop staan!

Dit is een servicepagina waaraan geen rechten ontleend kunnen worden!

Een printvriendelijke versie met alle wedstrijden op een rijtje: wedstrijdkalender 2019.


(Meerdaagse) Meerdaagse wedstrijd.
(FEI-regl.) Internationale wedstrijd gereden volgens het FEI-reglement.

Endurance Ysselsteyn

  • Datum: zaterdag 9 maart
  • Klassen: k1, k2, k3
  • Pottevenweg 18, Ysselsteyn
Website Organisatie
FEI-regl.

CEI Epe

  • Datum: zaterdag 30 maart
  • Klassen: k2, k3, CEI1, CEI2
  • Epe / Heerde
Website Organisatie

Endurance Buinen

  • Datum: 13 of 14 april
  • Klassen: k1, k2, k3
  • Voorbosweg 10, Buinen
Website Organisatie

Endurance Someren

  • Datum: zaterdag 20 april
  • Klassen: k1
  • Loovebaan 35, Someren
Website Organisatie
Nieuw

Endurance Xperience

  • Datum: zondag 21 april
  • Klassen: k2, k3, k4
  • Loovebaan 35, Someren
Website Organisatie
FEI-regl.

Dutch Endurance Festival (NK)

  • Datum: 9 tot en met 12 mei
  • Klassen: k2, k3, CEI1, CEI2, CEI3
  • De Beek 125, Ermelo
Website Organisatie
5 - daagse

Veluwe Marathon

  • Datum: 28 mei tot en met 1 juni
  • Klassen: k2, k3, k4
  • Kemperbergerweg 793, Arnhem
Website Organisatie
3 - daagse

Veluwe Marathon

  • Datum: 30 mei tot en met 1 juni
  • Klassen: k2, k3, k4
  • Kemperbergerweg 793, Arnhem
Website Organisatie
Meerdaagse

Endurance Zuid Veluwe

  • Datum: 15 en 16 juni
  • Klassen: k1, k2, k3, k4
  • Priesnitzlaan 4, Laag-Soeren
Website Organisatie

Endurance Drenthe

  • Datum: zaterdag 29 juni
  • Klassen: k1, k2, k3, k4
  • Schoonloerstraat 73, Grolloo
Website Organisatie

Endurance Etten-Leur

  • Datum: zaterdag 6 juli
  • Klassen: k1, k2, k3
  • Zundertseweg 65a, Etten-Leur
Website Organisatie

Endurance Holterberg

  • Datum: zaterdag 13 juli
  • Klassen: k1, k2, k3
  • -
Website Organisatie
Meerdaagse

Endurance Holterberg

  • Datum: 13 en 14 juli
  • Klassen: k1, k2, k3
  • Geskesdijk 34, Holten
Website Organisatie

Endurance Hoog Soeren

  • Datum: 10 en 11 augustus
  • Klassen: k1, k2, k3
  • Assel 12, Hoog Soeren
Website Organisatie

Hippiade

  • Datum: vrijdag 23 augustus
  • Klassen: k1, k2, k3
  • De Beek 125, Ermelo
Website Organisatie
3 - daagse

Someren Marathon

  • Datum: 30 aug. tot en met 1 sept.
  • Klassen: k2, k3, k4
  • Loovebaan 35, Someren
Website Organisatie

Endurance Otterlo

  • Datum: zaterdag 7 september
  • Klassen: k1, k2, k3
  • Apeldoornseweg 178, Otterlo
Website Organisatie

Endurance Montferland

  • Datum: zaterdag 14 september
  • Klassen: k1, k2, k3
  • Montferland 1, Zeddam
Website Organisatie
FEI-regl.

Drents Endurance Feest

  • Datum: zaterdag 28 september
  • Klassen: k2, k3, CEI1, CEI2
  • Poolweg 1, Dwingeloo
Website Organisatie
Nieuw

Futurity Cup

  • Datum: 5 en 6 oktober
  • Klassen: k1, k2
  • De Beek 125, Ermelo
Website Organisatie

Endurance by the Sea

  • Datum: zaterdag 19 oktober
  • Klassen: k1, k2
  • Waaldorperlaan 29, Wassenaar
Website Organisatie

Endurance Epe

  • Datum: zaterdag 2 november
  • Klassen: k1, k2, k3
  • Elburgerweg 33, Heerde
Website Organisatie
Scroll to Top